Proje Açıklaması

Solunum Yolu için Hacamat

BOOK THIS TREATMENT

Solunum Yolu için Hacamat

Solunum Yolu İçin Hacamat

Hacamat Arapça ’da emmek manasına gelmektedir. Genel olarak deriden vakumlama içe kan alınmasıdır. Genellikle de vücudun iki omuz arasından, başın arka kısmından veya sırttan alınan kandır. Bu işlem için özel vakumlu aletler kullanılır. Solum yolu için hacamat bilinen kan alma işlemi gibi değildir. Hacamat ile alınan kan vücutta deri altındaki pis kandır. Bu kan olduğu bölgedeki organa zarar vermesi nedeni ile alınması o kısımda meydana gelebilecek sorunları ortadan kaldırır. Vücudu rahatlatır.

Hacamatın Solunum Organlarına Faydaları

Vücudun bir bölgesindeki pis kanın emilerek dışarı çıkarılması işlemi ile yapılan hacamat birçok faydası olan bir işlemdir. İlk olarak toksinler dışarı atılır. Bu durumda bir süre sonra hücrelerin yenilenmesini sağlar. Solum yolu için hacamat tam bir detoks etkisi yaratır. Biriken zararlı toksinler dışarı atılır. Solunum yollarını rahatlatır. Solunum organlarında meydana gelen hasarlar giderilir.

Hacamat Vücudun Hangi kısımlarında uygulanır?

Hacamat uygulanacak en iyi kısım iki kürek kemiği arasının 10 cm kadar üzeri olarak kabul edilir. Daha fazla sırt bölgesinde uygulana hacamat için rahatsızlığın olduğu kısımda da uygulanabilir. Faydaları da uygulandığı bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Omuz ağrıları, migren, akciğer, karaciğer, mide ve bağırsak sistemi, bel fıtığı ve boşaltım sistemi, böbrek, basur ve üreme sistemi, selülit ve kas ağrılarına farklı bölgelerden Solum yolu için hacamat işlemi yapılır.

0%
SPECIAL OFFER

Hemen Ara !

90 505 227 57 33

BOOK NOW