Proje Açıklaması

Sırt Bel Omuz Ağrısı İçin Hacamat

BOOK THIS TREATMENT

Sırt Bel Omuz Agrisi İçin Hacamat

Sırt Bel Omuz Ağrısı İçin Hacamat

İnsan vücudunda omurganın bulunduğu bel ve sırt bölgesinde yaş ilerledikçe çeşitli ağrılar ortaya çıkar. Bu ağrılar genel yaş ilerlemesi de olabilir. Organlarda omurgada meydana gelen bir rahatsızlıktan dolayı da oluşabilir. Bu nedenle mutlaka doktora gidererek ilgili sebep bulunmalıdır. Aynı zamanda yardımcı yöntem olarak hacamat kullanılmaktadır.

Sırt bel omuz ağrısı için hacamat ülkemizde sıklıkla kullanılmaktadır. Geçmişten günümüze kadar birçok kişi hacamat ile ağrılarından kurtulmuştur. Hatta belirli aralıklar ile yıllardır bunu yaptıran insanlar da vardır. Kişiler genellikle aşırı yorgun ve stresli dönemlerde iken bel ve sırt ağrısı hissederler

Hacamat yapılırken steril bir ortamda uygulanması gerekir. Sırt bel omuz ağrısı için hacamat uygulanması da sırt bölgesinden pis kanın dışarı atılması ile sağlanır. Bu işlem sonrasında ilgili bölgedeki hücrelere daha fazla oksijen ulaşır. Hücre yenilenmesi meydana gelir. Bunun arından da beyaz kan hücre üretimi artar. Kan temizlenir ve organlarda rahatlama meydana gelir.

0%
SPECIAL OFFER

Hemen Ara !

90 505 227 57 33

İletişim